Nieważne, czy jesteś biedny, czy bogaty, jeśli żyjesz na zbyt szerokiej stopie, możesz się wpędzić kłopoty, które będą źródłem niesłychanie silnego stresu. Wszystkie troski finansowe mogą postarzać. Naucz się mądrze planować własne wydatki i nie żyj ponad stan. Jeśli zdołasz zmniejszyć stresy związane z finansami, uda Ci się uzyskać efekt odmładzający rzędu nawet ośmiu lat.

Założę się, że nigdy Ci nawet nie przyszła do głowy myśl, że szkoła może odmłodzić! Okazuje się jednak, że jeśli zadbasz o aktywność umysłu, sprawisz, że organizm dłużej pozostanie młody. Umysł zachowuje się podobnie, jak mięśnie: musisz więc go ćwiczyć. Gdy będziesz korzystał z mózgu, uda Ci się odmłodzić własną osobę o 2.5 roku.

Często nie potrafimy dać sobie rady z kryzysami emocjonalnymi: w dzieciństwie nie udaje się nam dojść do siebie po rozwodzie rodziców, kiedy jesteśmy już dorośli, nie potrafimy sobie poradzić z własnym życiem. Jeśli nie stawimy skutecznie czoła tym urazom, narazimy się na niepotrzebne cierpienia, a to ma niekorzystny wpływ na nasz organizm. Jeśli nie uzyskasz wystarczającej pomocy ze strony otoczenia i nie uda Ci się skutecznie uporać z konfliktem wewnętrznym, niezależnie od jego natury, powinieneś poszukać profesjonalnej pomocy – zgłoś się do psychiatry, psychologa, terapeuty. Dzięki temu możesz odmłodnieć nawet o szesnaście lat, ale tyle też lat Ci przepadnie, jeśli w takiej sytuacji zrezygnujesz z profesjonalnej pomocy.

Leave a Reply

Marzec 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiwa